Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Nieruchomości Cedzyna - Oferty sprzedaży nieruchomości

68 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

68 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

1 890 000 zł240 m² 7 875 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:904 m²

Są domy, które się ogląda. i są takie, w których od razu widzisz swoje miejsce na ziemi. Ten jest z tej drugiej kategorii. To Dom, który daje coś więcej niż metry. Daje styl życia:).

Szczegóły ogłoszenia

439 185 zł38,19 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o pow. 38,19 mkw usytuowane na III piętrze w budynku IV piętrowym z windą. Lokal składa się z pokoju dziennego połączonego z kuchnią,.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

586 950 zł55,90 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o pow. 55,90 mkw usytuowane na II piętrze w budynku IV piętrowym z windą. Lokal składa się z pokoju dziennego połączonego z kuchnią, 2.

Szczegóły ogłoszenia

407 790 zł35,46 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o pow. 35,46 mkw usytuowane na I piętrze w budynku IV piętrowym z windą. Lokal składa się z pokoju dziennego połączonego z kuchnią,.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

447 740 zł36,70 m² 12 200 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o pow. 36,70 mkw usytuowane na III piętrze w budynku IV piętrowym z windą. Lokal składa się z pokoju dziennego połączonego z kuchnią,.

Szczegóły ogłoszenia

603 046 zł49,43 m² 12 200 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o pow. 49,43 mkw usytuowane na II piętrze w budynku IV piętrowym z windą. Lokal składa się z pokoju dziennego połączonego z kuchnią, 2.

Szczegóły ogłoszenia

480 614 zł40,73 m² 11 800 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie Z tarasem! Oferuję do sprzedaży mieszkanie o pow. 40,73 mkw usytuowane na parterze w budynku IV piętrowym z windą. Lokal składa się z pokoju dziennego połączonego.

Szczegóły ogłoszenia

506 544 zł41,52 m² 12 200 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o pow. 41,52 mkw usytuowane na III piętrze w budynku IV piętrowym z windą. Lokal składa się z pokoju dziennego połączonego z kuchnią,.

Szczegóły ogłoszenia

551 250 zł43,75 m² 12 600 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie Z dużym tarasem! Oferuję do sprzedaży mieszkanie o pow. 43,75 mkw usytuowane na parterze w budynku IV piętrowym z windą. Lokal składa się z pokoju dziennego.

Szczegóły ogłoszenia

353 625 zł30,75 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o pow. 30,75 mkw usytuowane na IV piętrze w budynku IV piętrowym z windą. Lokal składa się z pokoju dziennego połączonego z kuchnią, sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

506 544 zł41,52 m² 12 200 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o pow. 41,52 mkw usytuowane na IV piętrze w budynku IV piętrowym z windą. Lokal składa się z pokoju dziennego połączonego z kuchnią, sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

297 850 zł25,90 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o pow. 25,90 mkw usytuowane na I piętrze w budynku IV piętrowym z windą. Lokal składa się z pokoju dziennego połączonego z kuchnią oraz.

Szczegóły ogłoszenia

419 060 zł36,44 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o pow. 36,44 mkw usytuowane na II piętrze w budynku IV piętrowym z windą. Lokal składa się z pokoju dziennego połączonego z kuchnią, sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

640 000 zł55,71 m² 11 488,06 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

| na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o pow. 55,71 m2, zlokalizowane na parterze w apartamentowcu w Cedzynie koło Kielc. Mieszkanie nowoczesne, umeblowane i wyposażone, gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

297 850 zł25,90 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o pow. 25,90 mkw usytuowane na IV piętrze w budynku IV piętrowym z windą. Lokal składa się z pokoju dziennego połączonego z kuchnią oraz.

Szczegóły ogłoszenia

642 850 zł55,90 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o pow. 55,90 mkw usytuowane na IV piętrze w budynku IV piętrowym z windą. Lokal składa się z pokoju dziennego połączonego z kuchnią, 2.

Szczegóły ogłoszenia

517 280 zł42,40 m² 12 200 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o pow. 42,40 mkw usytuowane na I piętrze w budynku IV piętrowym z windą. Lokal składa się z pokoju dziennego połączonego z kuchnią,.

Szczegóły ogłoszenia

615 490 zł50,45 m² 12 200 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie Z dużym tarasem! Oferuję do sprzedaży mieszkanie o pow. 50,45 mkw usytuowane na parterze w budynku IV piętrowym z windą. Lokal składa się z pokoju dziennego.

Szczegóły ogłoszenia

468 395 zł40,73 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o pow. 40,73 mkw usytuowane na II piętrze w budynku IV piętrowym z windą. Lokal składa się z pokoju dziennego połączonego z kuchnią, sypialni.